Katalogowanie stron

Jeszcze w ostatnim czasie w pozycjonowaniu chodziło przede wszystkim o to, by umieszczać w dowolnych miejscach jak największą ilość linków dofollow. Dzisiaj świat się zmienia się nieustannie i nowe wytyczne Google odnośnie pozycjonowania witryn internetowych podają, że seokatalog nie jest już tak dobrym rozwiązaniem, jakim był jeszcze kilka lat temu. Dawniej pozycjonerzy umieszczali w katalogach co i jak największą ilość częstokroć wadliwych i niedużo wartościowych linków.

Wówczas algorytm działał głównie na zasadzie zliczanie ilości. Im większa była liczba linków, która prowadziła do danej strony, tym wyższa była pozycja w serpach danej strony. Dzisiaj wszystkie te zasady nie obowiązują. Obecnie katalog stron może być wyłącznie i jedynie wspomożenie w procesie pozycjonowania, ale kluczowy nacisk Należy kłaść wyłącznie i tylko na wartościowe strony pierwszego poziomu strony takie, Jeżeli mają długą historię i są odpowiednio zoptymalizowany pod kątem SEO, a także nasycone konkretną ilością fraz i słów priorytetowych, są w stanie przekazać znacznie więcej mocy, niż wizytówka w seokatalogu. Katalog stron 2018 nadal ma rację bytu, ale tylko i tylko jako narzędzie wspomagające. Nie może być traktowany jako jedyny sposób na to, depozyt drinki. Wiemy doskonale, że znakomita większość niemoderowany katalogów witryn internetowych to farmy linków. Na jednej podstronie i w obrębie jednego z serwisu mogą się odnaleźć setki, a wręcz tysiące linków prowadzących do śmieciowych stron, a obecność takich linków może bardzo kiepsko oddziaływać na pozycjonowaniu witryny.

Zobacz więcej: darmowe katalogi seo.

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź